Loading...
You are here:  Home  >  Київ  >  Current Article

З поїзда Київ-Москва відправили на карантин 13 українців

By   /  21 Лютого, 2020  /  No Comments

    Print       Email

У російському місті Брянськ на карантині через громадянку Китаю, яка була в поїзді Київ-Москва з високою температурою, перебуває ще 21 особа, з них 13 громадян України.


Про це повідомив представник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко в коментарі Укрінформу.

“Від російської сторони поки відомо, що громадянка КНР повертатися на територію України не буде у зв’язку з тим, що вона розміщена і перебуває в одному з медичних закладів. Крім того, за наявною інформацією, вагон з іншими пасажирами, які в ньому перебували, зараз в обсервації, проте невідомо, де саме. У вагоні під час контролю, крім громадянки Китаю, перебувала ще 21 людина, з яких 13 громадян України, в тому числі 2 провідники, а також 6 громадян РФ і по одному громадянинові з Узбекистану і Канади”, – сказав він.

Демченко зауважив, що китаянка днями прибула в Україну з Мінська літаком, і під час проходження контролю на кордоні її стан здоров’я занепокоєння не викликав.

Головлікар брянської лікарні Світлана Хандожко повідомила Интерфаксу, що всі пацієнти розміщені в окремій будівлі лікарні.

“У них взяли аналізи на всі вірусні інфекції, а не тільки на коронавірус”, – сказала Хандожко.

Головлікар не уточнила, скільки може тривати карантин. “Ми чекаємо результатів аналізів”, – додала вона.

Щодо результатів аналізів, взятих у громадянки Китаю, знятої з поїзда, то вони не підтвердили зараження її новим коронавірусом 2019 nCoV. Про це повідомив виконуючий обов’язки губернатора Брянської області Олександр Резунов.

“Наразі прийшли результати досліджень про те, що ні ГРВІ, ні коронавірус у громадянки КНР не встановлені. Цьому є підтвердження”, – сказав він.

    Print       Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You might also like...

Користувачів “ВКонтакте” з України візьмуть на облік – Секретар РНБО

Read More →