Loading...
You are here:  Home  >  Київ  >  Current Article

Скалецька заявила, що заселилася в санаторій у Санжарах

By   /  21 Лютого, 2020  /  No Comments

    Print       Email

Глава МОЗ Зоряна Скалецька в п’ятницю, 21 лютого, заявила про заселення в медцентр МВС “Нові Санжари”, де проходять обсервацію евакуйовані з Китаю. Про це вона написала в Facebook.


Раніше в медцентрі повідомили, що міністр покинула територію Нових Санжар. 

“Пані міністр зараз виїхала. Вчора вона була з нами до 2:00, контактувала з тими працівниками, які працюють у боксі. Сьогодні вона виявила бажання піти до людей, і з ними поспілкуватися”, – розповів начальник медцентру Олександр Блінов. 

Він повідомив, що міністр планує повернутися на обсервацію, проте коли – “треба у неї запитати”. 

“Нарешті перебуваю в приміщенні, в якому перебуватиму протягом двох тижнів. Хотіла, щоб мене заселили у звичайну кімнату, але з урахуванням необхідності працювати та проводити постійні наради по скайпу і телефону мені виділили окреме робоче приміщення”, – написала міністр. 

Скалецька розповіла, що до пізньої ночі перевіряла умови розміщення людей в санаторії, тому її запустили в зону обсервації тільки в п’ятницю вдень. 

“Спілкуюся з екіпажем. Наразі всі, хто знаходяться тут, почуваються добре. Людей регулярно обстежують, ознаки ГРВІ не виявлено. Харчування тричі в день, його забезпечує кейтерингова кампанія”, – написала Скалецька.

    Print       Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You might also like...

Користувачів “ВКонтакте” з України візьмуть на облік – Секретар РНБО

Read More →