Loading...
You are here:  Home  >  Київ  >  Current Article

У квітні безробіття в Україні зросло на 50%

By   /  5 Травня, 2020  /  No Comments

    Print       Email

З початку дії карантину статус безробітного отримали майже 156 тисяч українців. Кількість офіційних безробітних наближається до 500 тисяч.


Станом на травень, в річному вимірі, кількість зареєстрованих безробітних в Україні зросла на 48% більше, повідомляє прес-служби Держцентру зайнятості у вівторок, 5 травня.

“Станом на 4 травня 2020 року, кількість безробітних, зареєстрованих у Державній службі зайнятості, становить 456,8 тис. осіб, що майже на 148,5 тис., або 48%, більше, ніж станом на відповідну дату минулого року (станом на 4 травня 2019 кількість безробітних становила 308,3 тис.)”, – йдеться в повідомленні. 

Зокрема, з початку дії карантину (з 12 березня) статус безробітного отримали майже 156 тисяч громадян. 

При цьому кількість вакансій в умовах економічного спаду зменшилася до 53 тисяч (станом на початок травня), що майже на 60% менше, ніж було в травні минулого року. 

Відзначається, що на цей момент є попит роботодавців на працівників у сфері сільського і лісового господарства, у сфері торгівлі та послуг, у сфері логістики (кур’єр, водій, вантажник, підсобний робітник, укладальник-пакувальник, завідувач складом), у сфері охорони здоров’я і надання соціальної допомоги (медичні сестри, соціальні працівники), у сфері забезпечення правопорядку (охоронець, сторож). 

Також є вакансії для професіоналів і фахівців з досвідом роботи – бухгалтерів, спеціалістів, обліковців, лікарів, а також для кваліфікованих робітників – електрогазозварників, дорожніх робітників, слюсарів-ремонтників, електромонтерів.

    Print       Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

You might also like...

СБУ підозрює очільника мунварти Києва в злочині: у КП відповіли публікацією розмов з прокурорами

Read More →