Loading...
You are here:  Home  >  Київ  >  Current Article

Кличко виступив проти обмежень у метро

By   /  13 Травня, 2020  /  No Comments

    Print       Email

Гігантські скупчення пасажирів перед входом у метро тільки погіршать ситуацію, впевнений київський мер.


Пропозиції Держпродспоживслужби і МОЗ про запуск роботи метрополітену з карантинними обмеженнями не реалістичні. Про це в середу, 13 травня, заявив мер Києва Віталій Кличко на брифінгу.

“Ми створимо жахливі натовпи й буде ще гірше. Тому метро має відкритися для роботи у звичайному режимі”, – підкреслив він.

На думку мера, це дозволить перерозподілити потік пасажирів і нормалізувати роботу всього громадського транспорту в столиці. 

“Ми не хотіли закривати метро і тримали його роботу до останнього. Але коли все більше людей повертаються на роботи, в місті виникає колапс”, – зазначив він. 

За словами Кличка, у зв’язку з цим Київська міськдержадміністрація звернулася до Кабміну з проханням відкрити метро з 25 травня на загальних підставах, без необхідності пред’явлення спецперепусток – але з дотриманням санітарних норм і правил соціальної дистанції. 

Мер також повідомив про плани з 22 травня відновити роботу наземного громадського транспорту у звичайному режимі, без спецперепусток і обмежень за кількістю пасажирів у салоні. 

“Але варто розуміти, що зупинити роботу громадського транспорту можна за один день, а ось щоб повністю відновити його, потрібно деякий час. Це робиться поступово”, – сказав він.

    Print       Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

You might also like...

СБУ підозрює очільника мунварти Києва в злочині: у КП відповіли публікацією розмов з прокурорами

Read More →