Loading...
You are here:  Home  >  Київ  >  Current Article

В СЕТАМ пояснили, чому продають тварин

By   /  21 Травня, 2020  /  No Comments

    Print       Email

Глава підприємства стверджує, що тварин можуть виставити на торги через те, що господар утримує їх у неналежних умовах.


Собак можуть виставити на аукціон через те, що господар утримує їх в неналежних умовах.

Про це заявив в.о. гендиректора ДП СЕТАМ Олександр Мамро, повідомляєУкрінформ у четвер, 21 травня. 

“Чому тварини потрапляють на аукціон? Як я розумію, сьогодні найбільш актуальне питання – це дві собаки (з повідомлень в медіа, – прим.), які знаходяться на продажу на аукціоні ДП СЕТАМ. Ці тварини реалізуються згідно з рішенням суду про конфіскацію у власників, за неналежне утримання тварин. Тобто, там є рішення судді про конфіскацію та про накладення штрафу на власників. Чому таке рішення суду? Тому що ці люди, маючи у себе на утриманні домашніх твар, тварин не виховували, тварини поводилися агресивно і надалі нападали на людей”, – сказав Мамро. 

Протоколи складаються за 254 статтею КУпАП та в подальшому справа передається до суду, де згодом і приймається рішення про конфіскацію та продаж. 

“Як правило, такі тварини конфіскуються, їх із “зараз на зараз” у власників ніхто не забирає, у цих же людей тварини знаходяться на утриманні до моменту проведення торгів. Далі державний виконавець передає всю інформацію за описом на реалізацію в ДП СЕТАМ”, – продовжив чиновник Після цього триває загальна процедура – протягом 30 днів на реєстрацію в аукціоні і всі бажаючі можуть зареєструватися і викупити тварину. 

“Надалі тварина або залишається, знову ж таки, у цього власника, або воно може бути вилучена за іншою процедурою – передано, наприклад, в кінологічний центр, де тварина буде утримуватися в належному стані”, – додав Мамро. 

Законодавство передбачає вичерпний перелік майна, яке може бути вилучено, описано і продано. 

“Забирають, переважно, домашніх тварин. Питання з тваринами домашніми – собаками, кішками – це виняткові випадки”, – резюмував чиновник і висловив надію, що в подальшому така процедура буде законодавчо врегульована більш досконально.

    Print       Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You might also like...

Позапланові перевірки знову в дії

Read More →