Loading...
You are here:  Home  >  Київ  >  Current Article

Позапланові перевірки знову в дії

By   /  29 Травня, 2020  /  No Comments

    Print       Email

На виконання доручення Прем’єр-міністра України та окремого доручення Голови Державної служби України з питань праці інспектори праці проводитимуть позапланові заходи державного нагляду, що були погоджені Держпраці.


Перевірки здійснюватимуться на підставі звернень громадян, які надійшли під час карантину та потребують перевірки викладених у них фактів.

Також перевірятиметься:

  • додержання законодавства про працю при нарахуванні та виплаті заробітної плати медичним й іншим працівникам, які безпосередньо зайняті на роботах з ліквідації гострої респіраторної хвороби COVID-19;
  • своєчасність подання повідомлень про встановлені факти інфікування медичних працівників хворобою COVID-19.

Перевірки стосовно медпрацівників здійснюватимуть, у тому числі й інспектори праці органів місцевого самоврядування, яким делеговані повноваження щодо здійснення контролю за додержанням законодавства про працю.

Контрольна діяльність з питань дотримання вимог трудового законодавства здійснюватиметься із метою забезпечення організації роботи щодо належного, об’єктивного розгляду звернень громадян, з урахуванням черговості їх надходження, починаючи з дня оголошення карантину.

    Print       Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You might also like...

Зеленський просить скасувати обмеження на зарплати чиновникам

Read More →