Loading...
You are here:  Home  >  Київ  >  Current Article

Рекордний хабар у $5 млн: підозрюваний отримав умовний термін

By   /  29 Травня, 2020  /  No Comments

    Print       Email

Суд визнав обставини, що пом’якшують покарання. Серед них щире розкаяння й активне сприяння розкриттю злочину обвинуваченим.


Вищий антикорупційний суд засудив до трьох років позбавлення волі умовно колишнього адвоката, який пропонував 5 млн доларів хабара голові Фонду держмайна України Дмитру Сенниченкові. Про це повідомила пресслужба ВАКС.

Зазначено, що колегія суддів винесла вирок і затвердила угоду про визнання винуватості між прокурором САП і колишнім адвокатом, якого звинувачували у скоєнні кримінальних злочинів, передбачених статтею про пропозицію, обіцянку або надання неправомірної вигоди посадовій особі (ч.4 ст.369 КК України). 

“Суд визнав обвинуваченого винним і призначив йому покарання у вигляді п’яти років позбавлення волі. Водночас, згідно зі ст.75 КК України, суд звільнив обвинуваченого від відбування покарання у вигляді позбавлення волі з випробуванням з іспитовим строком на три роки”, – йдеться в повідомленні. 

Суд визнав обставини, що пом’якшують покарання: щире розкаяння й активне сприяння розкриттю злочину обвинуваченим; вчинення кримінальних злочинів особою похилого віку. 

Нагадаємо, у січні НАБУ затримало трьох людей, які пропонували главі Фонду держмайна Дмитру Сенниченкові рекордні 5 млн доларів хабара за призначення певної особи директором Одеського припортового заводу.

Їх затримали під час передачі першого “траншу” в розмірі 50 тисяч доларів. Тоді наголошувалося, що Сенниченко очолив Фонд держмайна у вересні 2019 року, а вже в листопаді на нього вийшли із привабливою пропозицією.

    Print       Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You might also like...

Зеленський просить скасувати обмеження на зарплати чиновникам

Read More →