Loading...
You are here:  Home  >  Київ  >  Current Article

Протести на Русанівських садах: влада Києва звинуватила місцевих жителів

By   /  17 Червня, 2020  /  No Comments

    Print       Email

Кличко стверджує, що жителі Русанівських садів нібито нехтують інтересами інших жителів столиці, виступаючи проти будівництва мосту через свій мікрорайон.


Міський голова Києва Віталій Кличко прокоментував протести мешканців Русанівських садів через будівництво нового мосту через Дніпро. Про це він сказав на брифінгу в середу, 17 червня.

Мер стверджує, що протестувальники нехтують інтересами інших киян.

“Дійшло до того, що деякі жителі Русанівських садів стверджують, що ця земля і дорога на вул. Центральна Садова, яка використовується під будівництво, належить до їхньої приватної власності. І, мовляв, згідно з постановою уряду є заборона на проїзд дорогою місцевого значення великовагової техніки. Хочу зазначити, що все не так. Дорога вулицями Центральна Садова, Залізнична і Дамбова, відповідно до Генплану Києва до 2020 року та проекту нового Генерального плану, належить до автомагістралей районного значення. Що стосується правової власності, то ці вулиці – в комунальній власності міста”, – сказав Кличко.

За його словами, місто “не може зупинити будівництво мостового переходу на догоду групі людей”.

Крім того, Кличко каже, що замовник будівництва мосту двічі робив ямковий ремонт вулиць після проїзду техніки на будівництво. Але після другого проїзду активісти заблокували рух, порушивши тим самим попередні домовленості.

“Подільсько-Воскресенський міст необхідний місту… і його чекають сотні тисяч киян, які проживають на лівому березі. Наша мета – до кінця року запустити автомобільне сполучення по новому мосту. І розпочати відразу будівництво метро на Троєщину. Блокувати будівництво такого об’єкта неприпустимо і безвідповідально”, – підсумував міський голова.

    Print       Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

You might also like...

СБУ підозрює очільника мунварти Києва в злочині: у КП відповіли публікацією розмов з прокурорами

Read More →