Loading...
You are here:  Home  >  Київ  >  Current Article

Нардеп запропонувала стерилізувати малозабезпечених

By   /  24 Червня, 2020  /  No Comments

    Print       Email

Право на продовження роду повинні мати тільки годувальники та захисники, від інших треба позбутися, вважає глава комітету ВР з питань соціальної політики.


Суспільство має позбутися осіб, які зараз отримують допомогу.

Про це заявила глава комітету Верховної Ради з питань соціальної політики Галина Третьякова. 

“Коли ми, демографічно, даємо такі кошти, які використовуються сім’єю, – і народження дитини відбувається не для того, щоб дитині дати рівні права, освіту, а щоб отримати матеріальну допомогу, – ми отримуємо дітей дуже низької якості, які приходять до того, що вони теж сідають на публічні гроші”, – пояснила вона.

Третьякова також заявила, що перший прем’єр-міністр Сінгапуру Лі Куан Ю стерилізував жінок без вищої освіти. 

“Дуже жорстокими, садистськими методами викорчовували з нації елементи, які не є захисниками та годувальниками. Усі, хто цього не роблять, вони не можуть співвідносити себе до гідного життя, – ось так я вважаю потрібно захищати просту людину. Ось така повинна бути система, така у мене філософія”, – підкреслила глава комітету ВР з питань соціальної політики. 

Своєю чергою, постійна комісія ради Федерації профспілок України з питань рівності прав жінок і чоловіків звернулася до спікера ВР Дмитра Разумкова з пропозицією відкликати Третьякову з посади голови комітету за негуманні й антисоціальні висловлювання. 

Висловлювання Третьякової порушують основні положення Декларації прав людини та Конституції України, низку інших міжнародних і українських законодавчих актів та конвенцій, підкреслили представники профспілок.

    Print       Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You might also like...

Зеленський просить скасувати обмеження на зарплати чиновникам

Read More →