Loading...
You are here:  Home  >  Київ  >  Current Article

ОПЗЖ витратила 60 млн грн з бюджету на рекламу на телеканалах з обойми Медведчука

By   /  7 Липня, 2020  /  No Comments

    Print       Email

Партія “Опозиційна платформа – за життя!” за три місяці 2020 року витратила 60 млн грн, отриманих з державного бюджету на розвиток партії, на рекламу на каналах “112 Україна”, “Zik” і “NewsOne”.


Інформація про це міститься у звіті партії про майно, доходи та витрати за I квартал 2020 року (січень-березень), інформує  Комітет виборців України.

Загалом у першому кварталі ОПЗЖ витратила 63 млн грн. 60 з них пішли на рекламу на телебаченні. Витрати розподілилися між телеканалами “112 Україна”, “Zik” і “NewsOne”. Всі три канали належать Тарасу Козаку – депутату ОПЗЖ і соратнику кума Путіна Віктора Медведчука.

Йдеться про кошти, які партія отримала з державного бюджету України в рамках відшкодування витрат на передвиборну агітацію і як кошти на фінансування статутної діяльності партії.

“Українські платники податків фактично оплатили рекламу партії на низці телеканалів. На практиці це означає витрачання бюджетних коштів на вітер. Адже замість того, щоб витрачати кошти на розвиток партії, ОПЗЖ витрачає бюджетні кошти на самопіар”, – заявив голова КВУ Олексій Кошель.

Такі дії, на його думку, не порушують законодавство, але суперечать самій ідеї державного фінансування партій.

    Print       Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

You might also like...

СБУ підозрює очільника мунварти Києва в злочині: у КП відповіли публікацією розмов з прокурорами

Read More →