Loading...
You are here:  Home  >  Київ  >  Current Article

Зеленський ініціює введення нових релігійних свят

By   /  31 Липня, 2020  /  No Comments

    Print       Email

Президент Володимир Зеленський доручив Кабміну розглянути питання надання державного статусу релігійних свят, зокрема: Рамазан-байрам, Курбан-Байрам, Песах, Рош-ха-Шана, Ханука, Великдень християн західного обряду та іншим.


Відповідний указ глава держави підписав у четвер, 30 липня, повідомляє пресслужба Офісу президента. 

Як наголошується в документі, така пропозиція зроблена з метою забезпечення конституційних прав і свобод громадян, реалізації рівних прав і можливостей всіх вірян, шанування історії, культури, традицій українського суспільства як багатонаціонального і багатоконфесійного. 

В указі йдеться, що уряд має вивчити це питання і виробити пропозиції щодо взаємодії із Всеукраїнською радою церков, релігійними організаціями та Українським інститутом національної пам’яті, після чого внести на розгляд Верховної Ради відповідний законопроєкт. 

Також у пресслужбі президента повідомили, що Зеленський привітав мусульман України й світу зі святом Курбан-Байрам.

Глава держави зазначив, що це свято наповнює серця вірян милосердям, любов’ю до ближнього, дарує світло надії й справедливості. 

“Ми вдячні й високо цінуємо внесок мусульманської громади України у збереження і примноження духовного багатства та різноманітності нашого народу, утвердження миру і міжрелігійної злагоди в українському суспільстві”, – підкреслив Володимир Зеленський. 

Він побажав мусульманам міцного здоров’я, миру та щедрої долі. 

    Print       Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You might also like...

Зеленський легалізував гральний бізнес

Read More →