Loading...
You are here:  Home  >  Київ  >  Current Article

Зеленський зізнався, що випивав з військовими

By   /  7 Серпня, 2020  /  No Comments

    Print       Email

Президент зазначив: аби зрозуміти все, що відбувається в ООС, треба говорити з військовими, жити, і навіть іноді випити.


Президент Володимир Зеленський заявив, що під час візиту на Донбас ночував з бійцями, спілкувався, їв і пив з ними, щоб зрозуміти обстановку.

Про це повідомляє Офіс президента. Як відомо, Зеленський вже другий день перебуває в Донецькій області, щоб подивитися стан військових уздовж контактної лінії.

Напередодні він спілкувався з представниками ЗМІ в місті Часів Яр, говорив про перемир’я. 

Тепер Зеленський розповів, що ночував у будинку в розташуванні бійців Об’єднаних сил. 

“Проїхали понад 100 кілометрів уздовж контактної лінії. Їли з хлопцями, ночували. Хочу поспілкуватися, зрозуміти, як все контролюється… Сьогодні будемо їздити до 8-ми або 9-ї вечора, потім вночі будемо повертатися до Києва. Я хочу ще приїхати – думаю, ще за два рази я об’їду всі важливі об’єкти. За два рази, я думаю, всі 410 кілометрів лінії проїдемо”, – сказав президент. 

Також він додав, що “ніхто нічого не збирається здавати”. 

“Вони дивуються, кажуть: раніше так не приїжджали, що не ночували. Ми другий раз приїжджаємо. Перший раз теж провели два дні в Золотому, ночували там… Щоб зрозуміти все, що відбувається, треба говорити з військовими, треба говорити з цивільними, треба з людьми їсти, жити, скажу відверто – іноді випити, щоб зовсім було все відверто. Я, в принципі, так і роблю. Ну, і можна переночувати теж”, – зазначив глава держави.

    Print       Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You might also like...

Користувачів “ВКонтакте” з України візьмуть на облік – Секретар РНБО

Read More →