Loading...
You are here:  Home  >  Київ  >  Current Article

Рейдерів судять менш ніж у половині випадків

By   /  22 Вересня, 2020  /  31 коментар

    Print       Email

За п’ять років кількість кримінальних проваджень за фактами рейдерства зросла з 290 у 2015 році до 786 у 2019 році.


Значна частина кримінальних проваджень, відкритих за фактами захоплення бізнесу, в Україні не доходить до суду. Про це повідомила платформа Опендатабот з посиланням на дані власного дослідження.

У ньому наголошується, що за п’ять років кількість кримінальних проваджень за фактами рейдерства зросла з 290 у 2015 році до 786 в 2019 році.

У поточному році тенденція на збільшення показника зберігається: за січень-серпень відкрито 606 проваджень щодо рейдерських захоплень.

При цьому найчастіше в суді розглядаються справи про рейдерство, що стосуються ст. 205 КК – Підробка документів, що подаються для державної реєстрації юридичної особи та фізичної особи-підприємця.

З 451 відкритих за цією статтею проваджень на розгляд суду направлено 262, або 55%.

Водночас провадження за ст. 206 КК – Протидія господарській діяльності й протиправне заволодіння майном практично не потрапляють до суду. У 2020 році там розглянуті тільки дві таких справи по всій Україні.

    Print       Email

31 коментар

  1. Delta Airlines Phone Number | Delta airlines customer service phone number https://sites.google.com/view/delta-airlines-phone/

  2. Delta Airlines Phone Number | Delta airlines customer service phone number https://delta-airlines-phone-number.business.site

  3. Веном 2 – смотреть онлайн в хорошем качестве https://bit.ly/venom2-2021

  4. Веном 2 – смотреть онлайн в хорошем качестве https://bit.ly/venom2-2021

  5. Иван Грозный – смотреть онлайн в хорошем качестве https://bit.ly/ivan_groznii

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

You might also like...

Ковалі чужого горя на столичних Позняках або дещо про кримінальні методи «роботи» Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції у Києві

Read More →