Loading...
You are here:  Home  >  Новини  >  Current Article

Перший пішов! Наступний Ігор Марі? Київська міська прокуратура та СБУ викрили масштабну корупцію в КП Муніципальна Варта

By   /  19 Травня, 2021  /  Коментарі Вимкнено до Перший пішов! Наступний Ігор Марі? Київська міська прокуратура та СБУ викрили масштабну корупцію в КП Муніципальна Варта

    Print       Email

Екскерівнику КП «Муніципальна охорона» – Олександру Кацубо повідомлено про підозру за фактом привласнення бюджетних коштів.


За повідомлення пресслужби Київської міської прокуратури, вирішується питання щодо повідомлення про підозру іншим учасникам злочину. За інформацією з внутрішніх джерел КП «Муніципальна охорона» та в Київський Міській Прокуратурі, Олександр Кацубо збирається активно співпрацювати зі слідством та викрити всі схеми, через які колишні керівники КП привласнювали бюджетні кошти. Особливу увагу Кацубо збирається приділити діяльності колишнього керівника, а нині свого заступника – Ігорю Марі. Зі слів Кацуби, саме Ігор Марі й є ініціатором та головною діючією особою в корупційних схемах, які почали викривати правоохоронні органи.

Слідством було встановлено, що комунальним підприємством «Муніципальна охорона» було проведено процедуру закупівлі послуг з професійного навчання та підвищення кваліфікації охоронників на 300 слухачів. Однак підозрюваний, який перебував на посаді директора КП «Муніципальна охорона», з метою заволодіння бюджетними коштами підписав та затвердив акти здачі – прийняття наданих послуг, достеменно знаючи про те, що навчання та підвищення кваліфікації охоронників, фактично не відбувалось, тобто умови договору зі сторони виконавця не виконано. 

Як наслідок від замовника в особі КП «Муніципальна охорона» на рахунок приватного товариства перераховано понад 580 тис. гривень за ненаданні послуги, що підтверджується висновком експертизи. 

Вирішується питання щодо відсторонення підозрюваного від займаної на теперішній час посади заступника директора одного із транспортних комунальних підприємств столиці та обрання йому запобіжного заходу. 

Досудове розслідування триває. Вирішується питання щодо повідомлення про підозру іншим учасникам злочину. 

    Print       Email
  • Published: 1 рік ago on 19 Травня, 2021
  • By:
  • Last Modified: 19 Травня, 2021 @ 4:05 pm
  • Filed Under: Новини

You might also like...

СБУ підозрює очільника мунварти Києва в злочині: у КП відповіли публікацією розмов з прокурорами

Read More →